Home

Corupt Omis raport craiova in cupa romaniei mașinărie plânge regulat

Universitatea Craiova a câştigat Cupa României 2021, după 3-2 cu Astra  Giurgiu
Universitatea Craiova a câştigat Cupa României 2021, după 3-2 cu Astra Giurgiu

Video | Craiova a cucerit a șaptea Cupă a României! Imaginile bucuriei de  la festivitatea de premiere
Video | Craiova a cucerit a șaptea Cupă a României! Imaginile bucuriei de la festivitatea de premiere

Federaţia anunţă când va putea începe vânzarea biletelor pentru  Astra-Universitatea Craiova, finala Cupei României
Federaţia anunţă când va putea începe vânzarea biletelor pentru Astra-Universitatea Craiova, finala Cupei României

VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! |  Federația Română de Fotbal
VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! | Federația Română de Fotbal

Universitatea Craiova este a patra semifinalistă a Cupei României |  Federația Română de Fotbal
Universitatea Craiova este a patra semifinalistă a Cupei României | Federația Română de Fotbal

Meci de foc la Ploiești. Universitatea Craiova a cucerit Cupa României -  România Liberă
Meci de foc la Ploiești. Universitatea Craiova a cucerit Cupa României - România Liberă

Universitatea Craiova își continuă drumul spre Cupa României

HERMANNSTADT - U CRAIOVA 0-2 // VIDEO + FOTO "Așa e la Craiova"! Finală  ÎNCÂNTĂTOARE în Cupa României, într-o atmosferă de vis pe Arena Națională
HERMANNSTADT - U CRAIOVA 0-2 // VIDEO + FOTO "Așa e la Craiova"! Finală ÎNCÂNTĂTOARE în Cupa României, într-o atmosferă de vis pe Arena Națională

Finala Cupei României, ediția 2019/2020, se va disputa la Craiova |  Federația Română de Fotbal
Finala Cupei României, ediția 2019/2020, se va disputa la Craiova | Federația Română de Fotbal

Radio Romania International - Fotbal: CS Universitatea Craiova a câştigat Cupa  României
Radio Romania International - Fotbal: CS Universitatea Craiova a câştigat Cupa României

Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu  Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro
Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro

Live Text Astra Giurgiu - Universitatea Craiova, în finala Cupei României

Universitatea Craiova a câștigat cu emoții Cupa României - spotmedia.ro

Toata lumea stie, Cupa e in Banie! CSU Craiova castiga Cupa Romaniei -  Onlinesport.ro
Toata lumea stie, Cupa e in Banie! CSU Craiova castiga Cupa Romaniei - Onlinesport.ro

CS Universitatea Craiova a câştigat Cupa României. Echipa, primită de mii  de suporteri - Stirileprotv.ro
CS Universitatea Craiova a câştigat Cupa României. Echipa, primită de mii de suporteri - Stirileprotv.ro

Contre la Fanatik Superliga: De ce nu s-au calificat FCSB, U Craiova, Farul  și Rapid în Cupa Romaniei? - Fanatik.ro
Contre la Fanatik Superliga: De ce nu s-au calificat FCSB, U Craiova, Farul și Rapid în Cupa Romaniei? - Fanatik.ro

CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani,  după o finală epică împotriva retrogradatei Astra
CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani, după o finală epică împotriva retrogradatei Astra

CUPA ROMÂNIEI 2022 - FINALA: SCM U Craiova - CSO Voluntari - YouTube

Cupa României: Grupă ușoară pentru Universitatea Craiova. FCU dă peste  Dinamo - Sportul Doljean
Cupa României: Grupă ușoară pentru Universitatea Craiova. FCU dă peste Dinamo - Sportul Doljean

Universitatea Craiova a câștigat Cupa României după un meci dificil cu Astra

BUCURESTI - FINALA - CUPA ROMANIEI - AFC HERMANNSTADT - CSU CRAIOVA - ARENA  NATIONALA - Inquam Photos
BUCURESTI - FINALA - CUPA ROMANIEI - AFC HERMANNSTADT - CSU CRAIOVA - ARENA NATIONALA - Inquam Photos

Universitatea Craiova a câştigat din nou Cupa României! „Supraviețuitorii”  de la finala din 2018 - Fanatik.ro
Universitatea Craiova a câştigat din nou Cupa României! „Supraviețuitorii” de la finala din 2018 - Fanatik.ro

Cupa României | Sepsi a câștigat turul cu CSU Craiova și are prima șansă la  calificarea în finală - Eurosport
Cupa României | Sepsi a câștigat turul cu CSU Craiova și are prima șansă la calificarea în finală - Eurosport

Finala Cupei Romaniei, 1977: Universitatea Craiova 2-1 Steaua - YouTube