Home

zăpada bombă Milostiv cupa romaniei u17 Mormânt Umiditate Glorios

Cupa României U17, Optimi, 2021/2022: Farul U17 - Academica Clinceni U17  6-5 d.11m (13 martie 2022) - YouTube
Cupa României U17, Optimi, 2021/2022: Farul U17 - Academica Clinceni U17 6-5 d.11m (13 martie 2022) - YouTube

Cupa României U17: FC Viitorul U17 e în semifinale după 3-1 cu  Universitatea Cluj — Academia Hagi
Cupa României U17: FC Viitorul U17 e în semifinale după 3-1 cu Universitatea Cluj — Academia Hagi

Viitorul U17 a câștigat Cupa României U17: 7-2 în finala cu UTA

CUPA ROMÂNIEI U17 - Știri și informații

România U17 | Federația Română de Fotbal

VIDEO FRF.tv | Remiză pentru România U17, 2-2, în primul meci amical cu  Cehia U17 | Federația Română de Fotbal
VIDEO FRF.tv | Remiză pentru România U17, 2-2, în primul meci amical cu Cehia U17 | Federația Română de Fotbal

U Cluj și-a luat revanșa la juniori

Cupa României U17 Lupte Libere, Târgu Mureș / Octavian Mitoi, locul 6 la  debutul în competiţiile oficiale - CSM Târgu Jiu
Cupa României U17 Lupte Libere, Târgu Mureș / Octavian Mitoi, locul 6 la debutul în competiţiile oficiale - CSM Târgu Jiu

Lupte – Cupa Romaniei U17 Junior 2 – CS Farul

Echipa „U17” merge mai departe în Cupa României! – FC Petrolul

România U17 a încheiat turneul Syrenka Cup cu o victorie | Federația Română  de Fotbal
România U17 a încheiat turneul Syrenka Cup cu o victorie | Federația Română de Fotbal

România U17 va participa la turneul Syrenka Cup în Polonia. Ce jucători a  convocat Daniel Mogoşanu
România U17 va participa la turneul Syrenka Cup în Polonia. Ce jucători a convocat Daniel Mogoşanu

FC Viitorul a câștigat Cupa României Elite U17 - Sport Clasic

Cupa României U17. Sporting Vaslui - FC Viitorul 0-4. Constănțenii sunt ca  și calificați în finala Cupei României!
Cupa României U17. Sporting Vaslui - FC Viitorul 0-4. Constănțenii sunt ca și calificați în finala Cupei României!

Cupa României U17, Optimi de finală: Farul U17 - Academica Clinceni U17 -  YouTube
Cupa României U17, Optimi de finală: Farul U17 - Academica Clinceni U17 - YouTube

CSA Steaua a câștigat Cupa Elitelor U17 și vizează eventul » Pe 3 iunie  dispută Supercupa României U17
CSA Steaua a câștigat Cupa Elitelor U17 și vizează eventul » Pe 3 iunie dispută Supercupa României U17

LPS Vaslui U17 iese cu fruntea sus din Cupa României - Vremea noua -  Liderul presei vasluiene
LPS Vaslui U17 iese cu fruntea sus din Cupa României - Vremea noua - Liderul presei vasluiene

Farul U17 a câștigat Cupa României U17: 3-0 în finala cu CFR Cluj U17 !!! —  Academia Hagi
Farul U17 a câștigat Cupa României U17: 3-0 în finala cu CFR Cluj U17 !!! — Academia Hagi

Cupa României U17/U19 | LPS Satu Mare a învins în ambele jocuri Academia  Partium și s-a calificat în faza următoare
Cupa României U17/U19 | LPS Satu Mare a învins în ambele jocuri Academia Partium și s-a calificat în faza următoare

Luptătorii de la CSȘ Lugoj - 5 medalii la Cupa României U17

RAPID U17, 99% MAI DEPARTE ÎN CUPĂ - FC Rapid 1923

Luptătorii reşiţeni, de patru ori pe podium la Cupa României U17 | Radio  România Reșița
Luptătorii reşiţeni, de patru ori pe podium la Cupa României U17 | Radio România Reșița

CSM Timişoara, aur la Cupa României U17 la simplu băieţi şi în probele de  dublu - sporttim.ro
CSM Timişoara, aur la Cupa României U17 la simplu băieţi şi în probele de dublu - sporttim.ro

Clubul Sportiv Poseidon Limanu-2Mai, Campion al României cu echipa la  feminin, pentru al treilea an consecutiv, la Cupa României U17 și  Campionatul Național pe Echipe de la Târgu Mureș
Clubul Sportiv Poseidon Limanu-2Mai, Campion al României cu echipa la feminin, pentru al treilea an consecutiv, la Cupa României U17 și Campionatul Național pe Echipe de la Târgu Mureș

VIDEO | Portarul lui CFR Cluj la U17, gol din lovitură liberă în  semifinalele Cupei României - Eurosport
VIDEO | Portarul lui CFR Cluj la U17, gol din lovitură liberă în semifinalele Cupei României - Eurosport

Cupa României Elită U17 | Pandurii a câştigat finala, după 1-0 cu Performer  Constanţa | Federația Română de Fotbal
Cupa României Elită U17 | Pandurii a câştigat finala, după 1-0 cu Performer Constanţa | Federația Română de Fotbal

CUPA ROMÂNIEI | Două finale speciale la nivel U17 și U19, juniorii mari  joacă pe Giulești! | Federația Română de Fotbal
CUPA ROMÂNIEI | Două finale speciale la nivel U17 și U19, juniorii mari joacă pe Giulești! | Federația Română de Fotbal