Home

Genuflexiune bărbierit face din finala fed cup regiment de mărgăritar Asteaptate la asta

Lista completă a echipelor care vor juca la turneul final al Fed Cup!

FED CUP, ROMÂNIA - RUSIA 2-3 // VIDEO+FOTO » „Tricolorele” ratează  calificarea în Fed Cup Finals, după un weekend de poveste la Cluj » Urmează  barajul
FED CUP, ROMÂNIA - RUSIA 2-3 // VIDEO+FOTO » „Tricolorele” ratează calificarea în Fed Cup Finals, după un weekend de poveste la Cluj » Urmează barajul

Performanţă incredibilă: Echipa de tenis a României va înfrunta Franţa  pentru un loc în finala Fed
Performanţă incredibilă: Echipa de tenis a României va înfrunta Franţa pentru un loc în finala Fed

România - Franța, 2-3, în semifinala Fed Cup 2019. România pierde șansa  unei finale istorice cu Australia | Digi24
România - Franța, 2-3, în semifinala Fed Cup 2019. România pierde șansa unei finale istorice cu Australia | Digi24

Australia trimite finala Fed Cup in partida decisiva, in meciul de dublu

Româncele au ratat o finală istorică : Franța - România 3-2 Fed Cup -  Phon.ro - Ziarul aproape de prahoveni
Româncele au ratat o finală istorică : Franța - România 3-2 Fed Cup - Phon.ro - Ziarul aproape de prahoveni

Franța – România Fed Cup 3-2. „Tricolorele” au ratat finala, după un meci  dramatic - Stirileprotv.ro
Franța – România Fed Cup 3-2. „Tricolorele” au ratat finala, după un meci dramatic - Stirileprotv.ro

FED Cup România - Pagina 1 - Fanatik.ro

Cunoaștem finala Fed Cup - spotmedia.ro

Franta a cucerit pentru a treia oara trofeul Fed Cup, dupa o finala  palpitanta cu Australia
Franta a cucerit pentru a treia oara trofeul Fed Cup, dupa o finala palpitanta cu Australia

Exclusiv | Franţa – România Fed Cup | ”Simona Halep este ca Messi”.  Concluzia lui Ilie Dumitrescu după ratarea calificării în finală
Exclusiv | Franţa – România Fed Cup | ”Simona Halep este ca Messi”. Concluzia lui Ilie Dumitrescu după ratarea calificării în finală

Elveția a învins Australia și a câștigat pentru prima dată în istorie  Billie Jean King Cup - Eurosport
Elveția a învins Australia și a câștigat pentru prima dată în istorie Billie Jean King Cup - Eurosport

Echipa de Fed Cup a Belarusului va juca marea finală fără cea mai  importantă jucătoare. Motivul e incredibil
Echipa de Fed Cup a Belarusului va juca marea finală fără cea mai importantă jucătoare. Motivul e incredibil

Patru tenismene din România vor juca pentru calificare în finala Fed Cup.  Halep e cap de listă | R3media
Patru tenismene din România vor juca pentru calificare în finala Fed Cup. Halep e cap de listă | R3media

Australia s-a calificat în finala Fed Cup. Barty şi Stosur au câştigat  meciul de dublu cu Azarenka şi Sabalenka | Digi24
Australia s-a calificat în finala Fed Cup. Barty şi Stosur au câştigat meciul de dublu cu Azarenka şi Sabalenka | Digi24

Caroline Garcia - Mihaela Buzarnescu 6-3, 6-3! Garcia restabileste  egalitatea in disputa din semifinalele FED Cup! Simona Halep a castigat  punctul Romaniei in meciul cu Mladenovic! | Sport.ro
Caroline Garcia - Mihaela Buzarnescu 6-3, 6-3! Garcia restabileste egalitatea in disputa din semifinalele FED Cup! Simona Halep a castigat punctul Romaniei in meciul cu Mladenovic! | Sport.ro

România și-a aflat adversara din calificările pentru turneul final Billie  Jean King Cup 2022! Meci tare pentru Simona Halep și compania - Playsport
România și-a aflat adversara din calificările pentru turneul final Billie Jean King Cup 2022! Meci tare pentru Simona Halep și compania - Playsport

Finala Fed Cup | Australia și Franța, la egalitate după prima zi de concurs  - Eurosport
Finala Fed Cup | Australia și Franța, la egalitate după prima zi de concurs - Eurosport

Italia a câştigat Fed Cup pentru a doua oară în trei ani, după ce a trecut  de SUA în finală
Italia a câştigat Fed Cup pentru a doua oară în trei ani, după ce a trecut de SUA în finală

ROMÂNIA LA FED CUP // Nu e totul pierdut! Simona Halep încă își poate  îndeplini visul: România e la două meciuri de finala Fed Cup
ROMÂNIA LA FED CUP // Nu e totul pierdut! Simona Halep încă își poate îndeplini visul: România e la două meciuri de finala Fed Cup

Ce spune capitanul nejucator al Frantei dupa calificarea in finala Fed Cup

BILETE FRANTA - ROMANIA | Cu totii pentru finala FED Cup! Federatia a  anuntat cat costa bilete pentru meciul ANULUI! | Sport.ro
BILETE FRANTA - ROMANIA | Cu totii pentru finala FED Cup! Federatia a anuntat cat costa bilete pentru meciul ANULUI! | Sport.ro

Romania Billie Jean King Cup Team - România - Rusia în play-off-ul Fed Cup  pentru turneul final din 2020. Întâlnirea va avea loc pe teren propriu, pe  7 și 8 februarie România
Romania Billie Jean King Cup Team - România - Rusia în play-off-ul Fed Cup pentru turneul final din 2020. Întâlnirea va avea loc pe teren propriu, pe 7 și 8 februarie România