Home

marca Carolina dezgustător mioveni cupa romaniei critic pentru mine trib

CS Mioveni a învins formaţia de ligă secundă Oţelul Galaţi, în Cupa României  | Epoch Times România
CS Mioveni a învins formaţia de ligă secundă Oţelul Galaţi, în Cupa României | Epoch Times România

După Oțelul - FCSB 0-0, cunoaștem prima echipă calificată în sferturile Cupei  României
După Oțelul - FCSB 0-0, cunoaștem prima echipă calificată în sferturile Cupei României

CUPA ROMÂNIEI | Mioveni, performera din eșaloanele inferioare în ultimul  deceniu | Federația Română de Fotbal
CUPA ROMÂNIEI | Mioveni, performera din eșaloanele inferioare în ultimul deceniu | Federația Română de Fotbal

Rapid a tremurat la Mioveni! Giuleștenii, calificare la penalty-uri în  optimile Cupei României | Sport.ro
Rapid a tremurat la Mioveni! Giuleștenii, calificare la penalty-uri în optimile Cupei României | Sport.ro

CSM Reșița – CS Mioveni în Cupa României – Știri din Banat

CS Mioveni - Steaua 1-1 ( 5-4 d.l.d). Roș-albaștrii sunt în criză, după  eliminarea din Cupă
CS Mioveni - Steaua 1-1 ( 5-4 d.l.d). Roș-albaștrii sunt în criză, după eliminarea din Cupă

Video | CS Mioveni - UTA 0-3. Ambele formații merg în sferturile de finală  ale Cupei României
Video | CS Mioveni - UTA 0-3. Ambele formații merg în sferturile de finală ale Cupei României

Infrangere (si) in Cupa Romaniei: FC Botosani a luat bataie de la CS Mioveni  pe final de meci – FOTO - Despre Botosaniul interzis
Infrangere (si) in Cupa Romaniei: FC Botosani a luat bataie de la CS Mioveni pe final de meci – FOTO - Despre Botosaniul interzis

O echipă de liga a doua și CS Mioveni. Steaua lui Reghecampf pierde după  loviturile de
O echipă de liga a doua și CS Mioveni. Steaua lui Reghecampf pierde după loviturile de

SCM joacă la Mioveni, în Cupa României

Surpriză în Cupa României! CS Mioveni - Steaua 1-1 (5-4, la penalty-uri).  De Amorim
Surpriză în Cupa României! CS Mioveni - Steaua 1-1 (5-4, la penalty-uri). De Amorim

Arhive Cupa României - CS Mioveni

Alexandru Cazacu aduce la Mioveni Cupa României la tenis de masă!

Se știu ultimele două echipe care vor evolua în „sferturile” Cupei României!  UTA a învins la scor de neprezentare Mioveniul | Sport.ro
Se știu ultimele două echipe care vor evolua în „sferturile” Cupei României! UTA a învins la scor de neprezentare Mioveniul | Sport.ro

Rapid – Farul, derby-ul etapei a doua din grupele Cupei României » AICI ai  programul complet și televizările »» - Monitorul de Botoșani
Rapid – Farul, derby-ul etapei a doua din grupele Cupei României » AICI ai programul complet și televizările »» - Monitorul de Botoșani

A început etapa a doua a fazei grupelor Cupei României

Fotbal: CS Mioveni - FC Botoşani 1-0, în Cupa României | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal: CS Mioveni - FC Botoşani 1-0, în Cupa României | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ultimele meciuri din etapa 1 a fazei grupelor Cupei României

Finală pentru „sferturi”! UTA vrea să-și repare imaginea la Mioveni, meci  decisiv pentru calificarea în Cupa României • Special Arad · ultimele știri  din AradSpecial Arad · ultimele știri din Arad
Finală pentru „sferturi”! UTA vrea să-și repare imaginea la Mioveni, meci decisiv pentru calificarea în Cupa României • Special Arad · ultimele știri din AradSpecial Arad · ultimele știri din Arad

Video | CS Mioveni - FC Botoșani 1-0. Gazdele, care au ratat mult, au  punctaj maxim în grupa B
Video | CS Mioveni - FC Botoșani 1-0. Gazdele, care au ratat mult, au punctaj maxim în grupa B

Cupa României Betano

CS Mioveni a învins pe FC Botoşani, scor 1-0,... | News.ro

CS Mioveni - FC Botoșani 1-0. Moldovenii pierd, iar Teja riscă să își  piardă locul - Playsport
CS Mioveni - FC Botoșani 1-0. Moldovenii pierd, iar Teja riscă să își piardă locul - Playsport